Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/branding/etkinlik.brandingturkiye.com/wp-content/plugins/imevent-common/custom-metaboxes/init.php on line 746
Gayrimenkul 2.0 Etkinliği | Branding Türkiye Etkinlik

Tarih

10 Ekim 2018, Çarşamba

Yer

Haliç Üniversitesi

Katılımcı

250

Konuşmacı

4 Profesyonel Konuşmacı

HAKKINDA

Türkiye’nin en çok okunan bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin etkinlik odaklı alt markası olan “Branding Türkiye I Etkinlik” ile her ay bir üniversitede bütünleşik pazarlamanın kapsamına giren konularla ilgili (reklam, pazarlama, iletişim, medya, kurumsal iletişim, marka, halkla ilişkiler, dijital markalaşma, dijital PR, dijital pazarlama, sosyal medya, stratejik satış, satın alma, insan kaynakları vs.) ücretsiz etkinlikler / zirveler düzenlenmektedir. Üniversitelerin yanı sıra her ay sektör profesyonellerini hedefleyen ücretsiz konferansların da gerçekleştiren “Branding Türkiye I Etkinlik”in amacı katılımcılara “fikir, fayda, farkındalık” sağlamak.

Detaylı Bilgi

Gayrimenkul 2.0: Gayrimenkul Sektöründe Dijital Pazarlama & Dijital Dönüşüm

Dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip, bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin etkinlik odaklı alt markası “Branding Türkiye I Etkinlik” tarafından gerçekleştirilecek olan “Gayrimenkul 2.0: Gayrimenkul Sektöründe Dijital Pazarlama & Dijital Dönüşüm Etkinliği”, gayrimenkul / emlak sektörünün marka – pazarlama süreçlerinde dijitalleşmesinin önemine farkındalık sağlamak amacıyla kurgulanmıştır. olan konferans dizilerinden oluşan bir etkinliktir. “Gayrimenkul 2.0: Gayrimenkul  Sektöründe Dijital Pazarlama & Dijital Dönüşüm Etkinliği” ile ilk amaçlanan, emlak / gayrimenkul sektörünün içinde bulunduğu darboğazdan kurtulmak için ihtiyacı olan kitleye nasıl ulaşacağını anlatmaktır. Etkinliğin bir diğer amacı, tüketiciye karşı sergilenen davranışın satış odaklı olmaktan ziyade dijital pazarlama bazlı olması gerektiğine dair vurgu yapmaktır.

Program İçeriği

Mürsel Ferhat Sağlam

Gayrimenkulde Dijital Markalaşma

Salih Gedikli

Gayrimenkulde Dijital Pazarlama & Dijital Dönüşüm

Yunus Emre Aslanbaş

Gayrimenkul Pazarlamasında SEO’nun Önemi

Sercan Yılmaz

Gayrimenkul Pazarlamasında İçerik Pazarlama

Sıkça Sorulan Sorular

Branding Türkiye, "Branding Türkiye | Etkinlik" markasıyla,  akademisyenleri ve alanında uzman isimleri üniversite öğrencileriyle ve sektör profesyonelleriyle buluşturuyor. Her ay farklı bir şehir ve üniversitede gerçekleşecek olan üniversite zirvelerinin odağında marka, dijital, reklam, pazarlama, sosyal medya ve iletişim başta olmak üzere bütünleşik pazarlamaya dair tüm kavram, süreç ve uzmanlıklarla ilgili bilgi, fayda ve farkındalık odaklı tecrübe aktarımı bulunmaktadır. Sektör profesyonellerine yönelik gerçekleştirilen etkinliklerin odağında ise işin "nasıl"ına yönelik bilgi aktarımı söz konusu olmaktadır. 

Her ay farklı bir şehir veya üniversitede düzenlenen "Branding Türkiye | Etkinlik" organizasyonları için bütünleşik pazarlama odağında marka, dijital pazarlama, reklam, medya, pazarlama, iletişim, PR, sosyal medya vb. başta olmak üzere farklı disiplinlerde özgün konu başlıkları ve konseptler geliştiriyoruz. Böylece kendini tekrar etmekten uzak, özgün, değer katan ve ilgi çeken etkinlikler gerçekleştirebiliyoruz. Dönemsel olarak sektör profesyonelleri için gerçekleştirilen etkinliklerin odağında ise işin "nasıl"ına yönelik diğer bir ifadeyle bilgiyi uygulamaya yönelik etkinlikler uyguluyoruz.

 
Elbette, “Branding Türkiye Etkinlik Sponsorluğu” hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun. Detaylı bilgi ve form için buraya tıklayınız. Üniversitenize Branding Türkiye'yi nasıl davet edeceğinize dair tüm detaylar hakkında buradan bilgi alabilirsiniz.

"Branding Türkiye | Etkinlik" tarafından her ay farklı bir şehir ya da üniversitede gerçekleştirilen etkinliklerin, zirvelerin en güzel tarafı ücretsiz olmasıdır. Buna ek olarak Branding Türkiye etkinliklerinde çekilişler yapılarak katılımcılara sürpriz hediyeler verilmektedir. 

Sponsorlar

Sponsor Ol!

Konuşmacılar

Mürsel Ferhat Sağlam

Brandıng Türkiye

Owner - Editor In Chief

Salih Gedikli

SEO Ajans İstanbul

Kurucu

Sercan Yılmaz

G4A Studıo & Workshops

Co Founder

Yunus Emre Aslanbaş

CNN TÜRK

SEO LSI Uzmanı

Program İçeriği

Gayrimenkul 2.0 Etkinliği Katılım Formu

powered by Typeform

Etkinlik Yeri

Haliç Üniversitesi Konferans Salonu

Sütlüce Mahallesi, İmrahor Caddesi No: 82 Beyoğlu / İstanbul

etkinlik@brandingturkiye.com

Yol Tarifi