Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/branding/etkinlik.brandingturkiye.com/wp-content/plugins/imevent-common/custom-metaboxes/init.php on line 746
Girişimciler İçin Dijital Markalaşma Etkinliği | Branding Türkiye Etkinlik

Tarih

1 Aralık 2018, Cumartesi

Yer

Dome İstanbul

Katılımcı

100

Konuşmacı

3 Profesyonel Konuşmacı

HAKKINDA

Türkiye’nin en çok okunan bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin etkinlik odaklı alt markası olan “Branding Türkiye I Etkinlik” ile her ay bir üniversitede bütünleşik pazarlamanın kapsamına giren konularla ilgili (dijital markalaşma, reklam, pazarlama, iletişim, medya, kurumsal iletişim, marka yönetimi, halkla ilişkiler, dijital PR, dijital pazarlama, sosyal medya, stratejik satış, satın alma, insan kaynakları vs.) ücretsiz etkinlikler / zirveler düzenlenmektedir. Üniversitelerin yanı sıra her ay sektör profesyonellerini hedefleyen ücretsiz konferansların da gerçekleştiren “Branding Türkiye I Etkinlik”in nihai amacı 3F Fenomeni (Fikir, Fayda, Farkındalık) doğrultusunda değer üretmektir.

Detaylı Bilgi

Girişimciler İçin Dijital Markalaşma Etkinliği

Dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip, bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin etkinlik odaklı alt markası “Branding Türkiye I Etkinlik” tarafından Dome İstanbul‘un mekan sponsorluğunda 1 Aralık 2018 Cumartesi gerçekleştirilecek olan “Girişimciler İçin Dijital Markalaşma Etkinliği”, ile girişimcilere dijital markalaşma dinamikleri bütünleşik bir bakış açısıyla yeniden yorumlanacak ve yeni bir kavram olan dijital markalaşmaya dair bir farkındalık sağlanacaktır.

Program İçeriği

Mürsel Ferhat Sağlam

Dijital Markalaşma Nedir? / Nasıl?

Damla Aydın

Sosyal Medya Olmadan Dijital Markalaşma Olmaz

Asil Terzi

İçerik Pazarlama Odağında Dijital Markalaşma

Sıkça Sorulan Sorular

Branding Türkiye, "Branding Türkiye | Etkinlik" markasıyla,  akademisyenleri ve alanında uzman isimleri üniversite öğrencileriyle ve sektör profesyonelleriyle buluşturuyor. Her ay farklı bir şehir ve üniversitede gerçekleşecek olan üniversite zirvelerinin odağında marka, dijital, reklam, pazarlama, sosyal medya ve iletişim başta olmak üzere bütünleşik pazarlamaya dair tüm kavram, süreç ve uzmanlıklarla ilgili bilgi, fayda ve farkındalık odaklı tecrübe aktarımı bulunmaktadır. Sektör profesyonellerine yönelik gerçekleştirilen etkinliklerin odağında ise işin "nasıl"ına yönelik bilgi aktarımı söz konusu olmaktadır. 

Her ay farklı bir şehir veya üniversitede düzenlenen "Branding Türkiye | Etkinlik" organizasyonları için bütünleşik pazarlama odağında marka, dijital pazarlama, reklam, medya, pazarlama, iletişim, PR, sosyal medya vb. başta olmak üzere farklı disiplinlerde özgün konu başlıkları ve konseptler geliştiriyoruz. Böylece kendini tekrar etmekten uzak, özgün, değer katan ve ilgi çeken etkinlikler gerçekleştirebiliyoruz. Dönemsel olarak sektör profesyonelleri için gerçekleştirilen etkinliklerin odağında ise işin "nasıl"ına yönelik diğer bir ifadeyle bilgiyi uygulamaya yönelik etkinlikler uyguluyoruz.

 
Elbette, “Branding Türkiye Etkinlik Sponsorluğu” hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun. Detaylı bilgi ve form için buraya tıklayınız. Üniversitenize Branding Türkiye'yi nasıl davet edeceğinize dair tüm detaylar hakkında buradan bilgi alabilirsiniz.

"Branding Türkiye | Etkinlik" tarafından her ay farklı bir şehir ya da üniversitede gerçekleştirilen etkinliklerin, zirvelerin en güzel tarafı ücretsiz olmasıdır. Buna ek olarak Branding Türkiye etkinliklerinde çekilişler yapılarak katılımcılara sürpriz hediyeler verilmektedir. 

Sponsorlar

Sponsor Ol!

Konuşmacılar

Mürsel Ferhat Sağlam

Brandıng Türkiye

Owner - Editor In Chief

Damla Aydın

D-Branded

Social Media Specialist

Asil Terzi

Pictus Digital & Creative

Owner and Content Manager

Program İçeriği

Kayıt Formu

Etkinlik Yeri

Dome İstanbul

Yeşilce Mahallesi, Dalgıç Sk. No:3, 34418 Kağıthane/İstanbul

(Yenikapı – Hacıosman metro hattında “Sanayi Mahallesi” durağında inip  Güney çıkışından çıkarak Dome İstanbul’a ulaşabilirsiniz.”

Yol Tarifi