Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/branding/etkinlik.brandingturkiye.com/wp-content/plugins/imevent-common/custom-metaboxes/init.php on line 746
Kurumsal İletişim 2.0 Etkinliği – Ankara | Branding Türkiye Etkinlik

Tarih

20 Mayıs 2018, Pazar

Yer

Via Flat

Katılımcı

30

Konuşmacı

3 Profesyonel Konuşmacı

HAKKINDA

Branding Türkiye, “Branding Türkiye | Etkinlik” markasıyla,  akademisyenleri ve sektör profesyonellerini üniversite öğrencileriyle buluşturuyor. Her ay farklı bir şehir ve üniversitede gerçekleşecek olan zirvelerin odağında marka, dijital, reklam, pazarlama, sosyal medya ve iletişim başta olmak üzere bütünleşik pazarlamaya dair tüm kavram, süreç ve uzmanlıklarla ilgili bilgi ve tecrübe aktarımı bulunmaktadır. 

Detaylı Bilgi

Kurumsal İletişim 2.0

“Branding Türkiye | Etkinlik” tarafından 20 Mayıs’ta Bayraktar Holding Via Flat’ın  mekan sponsorluğunda gerçekleşecek olan etkinliğin ana teması “Kurumsal İletişim 2.0” oldu. Dijital pazarlama ve markalaşma konusunda kişi ve kurumlara sonu odaklı stratejik çözümler sunan ve sektörün yakından tanıdığı 3 profesyonel, 3 oturumdan oluşan ve işin “nasıl”ına yönelik farkındalık odaklı konuşma yapacak.

Program İçeriği

Mürsel Ferhat Sağlam

Dijitalleşme Ve Kurumsal İletişimin Dönüşümü

Her şeyin dijitalleştiği bir dünyada kurumsal iletişim aynı kalamazdı. "Kurumsal İletişim 2.0"da kurumsal iletişimin dijital dönüşüme nasıl ayak uyduracağı üzerine bir değerlendirme yapılacak. 
Salih Gedikli

Kurumsal İletişim 2.0 Odağında SEO

Dijital pazarlamanın önemli bir parametresi olan SEO, etkileşim ve güncellik adına stratejiler geliştirmekle yükümlü olan kurumsal iletişimin de gündeminde. SEO, "Kurumsal İletişim 2.0" da yeniden yorumlanacak.

Salih Gedikli / SEO Ajans İstanbul - Founder  

Sercan Yılmaz

Kurumsal İletişimde İçerik Planlamanın Önemi

İçerik, markanın hedef kitleye ulaşmasını sağlayan en önemli faktördür. Fakat asıl önemli olan içerikte bir "planlama"nın olup olmadığıdır. İçerik planlamanın önemi "Kurumsal İletişim 2.0"da yeniden yorumlanacak.

Sıkça Sorulan Sorular

Branding Türkiye, "Branding Türkiye | Etkinlik" markasıyla,  akademisyenleri ve alanında uzman isimleri üniversite öğrencileriyle ve sektör profesyonelleriyle buluşturuyor. Her ay farklı bir şehir ve üniversitede gerçekleşecek olan üniversite zirvelerinin odağında marka, dijital, reklam, pazarlama, sosyal medya ve iletişim başta olmak üzere bütünleşik pazarlamaya dair tüm kavram, süreç ve uzmanlıklarla ilgili bilgi, fayda ve farkındalık odaklı tecrübe aktarımı bulunmaktadır. Sektör profesyonellerine yönelik gerçekleştirilen etkinliklerin odağında ise işin "nasıl"ına yönelik bilgi aktarımı söz konusu olmaktadır. 

Her ay farklı bir şehir veya üniversitede düzenlenen "Branding Türkiye | Etkinlik" organizasyonları için bütünleşik pazarlama odağında marka, dijital pazarlama, reklam, medya, pazarlama, iletişim, PR, sosyal medya vb. başta olmak üzere farklı disiplinlerde özgün konu başlıkları ve konseptler geliştiriyoruz. Böylece kendini tekrar etmekten uzak, özgün, değer katan ve ilgi çeken etkinlikler gerçekleştirebiliyoruz. Dönemsel olarak sektör profesyonelleri için gerçekleştirilen etkinliklerin odağında ise işin "nasıl"ına yönelik diğer bir ifadeyle bilgiyi uygulamaya yönelik etkinlikler uyguluyoruz.

 
Elbette, “Branding Türkiye Etkinlik Sponsorluğu” hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun. Detaylı bilgi ve form için buraya tıklayınız. Üniversitenize Branding Türkiye'yi nasıl davet edeceğinize dair tüm detaylar hakkında buradan bilgi alabilirsiniz.

"Branding Türkiye | Etkinlik" tarafından her ay farklı bir şehir ya da üniversitede gerçekleştirilen etkinliklerin, zirvelerin en güzel tarafı ücretsiz olmasıdır. Buna ek olarak Branding Türkiye etkinliklerinde çekilişler yapılarak katılımcılara sürpriz hediyeler verilmektedir. 

Sponsorlar

Sponsor Ol!

Konuşmacılar

Mürsel Ferhat Sağlam

Brandıng Türkiye

Owner - Editor In Chief

Salih Gedikli

SEO Ajans İstanbul

Kurucu

Sercan Yılmaz

G4A Studıo & Workshops

Co Founder

Program İçeriği

Etkinlik Katılım Formu

powered by Typeform

Etkinlik Yeri

Bayraktar İnşaat A.Ş. | Via Tower İş Merkezi
Nergis Sokak No:7/59 Sögütözü – Ankara / Türkiye (Cumhuriyet Salonu)

etkinlik@brandingturkiye.com

Yol Tarifi